Prefabrykacja szaf sterowniczych

Prefabrykację szaf sterowniczych wykonywaliśmy dla przedsiębiorstw, takich jak Technologie Galwaniczne czy Adamed S.A. Zawsze dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań klientów i uwzględniamy ich każdy wymóg. Dzięki doświadczeniu w tym obszarze i wykonaniu dużej liczby zleceń możemy szybko realizować Państwa zamówienia, jednocześnie nie poświęcając przy tym jakości. Prefabrykowane szafy sterownicze składają się z m.in. jednego łącznika niskonapięciowego – wyposażamy je w układy sterownicze, pomiarowe i zabezpieczające. Dzięki temu z poziomu urządzenia można kierować nie tylko maszynami, ale i całym systemem. Z tego powodu tak często wykorzystuje się je w automatyce przemysłowej.

Nasze prefabrykowane szafy sterownicze mają deklaracje CE i EMC. Specjalizujemy się w produkcji szaf na zamówienia. Oferujemy kompleksową pomoc na każdym z etapów prac, czyli zaczynając od przygotowania projektu i kończąc na montażu szafy. Na Państwa życzenie możemy wykonać ją również na wskazanej aparaturze. Koszt materiałów potrzebnych do wykonania prefabrykowanej szafy sterowniczej zawsze ustalamy indywidualnie.

Prefabrykowane szafy sterownicze możemy wykonać ze wskazanych przez Państwo komponentów. W trakcie pracy możemy również skorzystać ze dostarczonych przez Klienta sterowników i innego osprzętu.