Prefabrykacja szaf sterowniczych

Zajmujemy się projektowaniem oraz prefabrykacją szaf sterowniczych. Zlecenia realizujemy w sposób kompleksowy – rozpoczynamy od sporządzenia projektu dostosowanego do potrzeb i wymagań zleceniodawcy, następnie przechodzimy do budowy produktu, a kończymy na montażu prefabrykowanej szafy sterowniczej. Oferujemy fachowe wsparcie i doradztwo na każdym z etapów realizacji.

Czym wyróżniają się nasze prefabrykowane szafy sterownicze?

Szafy sterownicze to zabudowy do różnego typu komponentów, z których składają się na specjalistyczne aparatury automatyki przemysłowej. Nierzadko muszą być one wykonane na wymiar, aby były w pełni dostosowane do stawianych im wymagań.

Wykonujemy zarówno wiszące, jak i stojące szafy sterownicze, a także zewnętrzne, wewnętrzne oraz modułowe. Na Państwa życzenie możemy wykonać je na wskazanej aparaturze, a także z wybranych przez Państwa komponentów. W trakcie pracy możemy również skorzystać z dostarczonych przez Klienta sterowników i innego osprzętu.

Nasze szafy sterownicze produkowane na zamówienie składają się z m.in. jednego łącznika niskonapięciowego – wyposażamy je w układy sterownicze, pomiarowe i zabezpieczające. Dzięki temu z poziomu urządzenia można kierować nie tylko maszynami, ale i całym systemem. Zatem szafy doskonale sprawdzają się w instalacjach automatyki przemysłowej.

Bezpieczeństwo i zgodność z normami

Ekspercka wiedza naszych pracowników zakresie projektowania i produkcji szaf pozwala zagwarantować ich skuteczność i bezpieczeństwo. Ponadto produkowane przez nas prefabrykowane szafy sterownicze mają deklaracje CE i EMC. Oznacza to, że spełniają wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej oraz unijnej dyrektywy kompatybilności elektromagnetycznej.

Doświadczenie w produkcji szaf sterowniczych

Produkcja szaf sterowniczych na zamówienie to nasza specjalność. Tego typu zlecenia zrealizowaliśmy już dla wielu przedsiębiorstw, w tym m.in. dla firm Technologie Galwaniczne czy Adamed. Zawsze dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań Klientów – uwzględniamy ich każdy wymóg. Dzięki doświadczeniu w tym obszarze i wykonaniu dużej liczby zleceń możemy szybko realizować Państwa zamówienia, jednocześnie zapewniając wysoką jakość efektu końcowego.

Koszt materiałów potrzebnych do wykonania prefabrykowanej szafy sterowniczej zawsze ustalamy indywidualnie.