Przeglądy i naprawy styczników i rozdzielnic SN

Wykonujemy przeglądy i naprawy styczników sN, które również znajdą Państwo w naszej ofercie. Styczniki sN są głównym aparatem rozdzielni sN i stosuje się do pracy w obwodach stacji elektronergetycznych. Ich zadaniem jest przewodzenie i łączenie prądów roboczych. Zajmujemy się naprawą styczników m.in. w izolacji próżniowej. Wykonujemy przeglądy i naprawy styczników sN stosowanych w baterii kondensatorów i transformatorów dla napięć do 12 kV.

Mamy doświadczenie w serwisowaniu i wykonywaniu pomiarów elektrycznych wyłączników sN i różnych napraw ze stycznikami sN średniego napięcia. Ze względu na to, że służą do przeprowadzania operacji łączeniowych w obwodach, które zasilają jednostki elektryczne i transformatory, są to elementy delikatne, których naprawa nie jest zwykłym rutynowym zabiegiem – by ją wykonać, należy nie tylko posiadać specjalistyczne narzędzia, ale i fachową wiedzę – dzięki wieloletniemu wykonywaniu przeglądów i napraw styczników sN możemy pochwalić się jednym i drugim.

Pomimo upływu lat styczniki sN wciąż pozostają elementami aparatury łączeniowej. Wykonujemy przeglądy i naprawy styczników sN z zastosowaniem nowych technologii. Pozwala na to na podejmowanie innowacyjnych działań, które zapewniają poszczególnym elementom dłuższą żywotność. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie.